درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

بسمه تعالی

شرکت اطلس شیمی  مهان به عنوان یکی از قدیمی ترین واحد های صنعت شیمیایی با هدف تامین بخشی از نیازها کشور به مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی، دارویی، بیمارستانی و صنعتی تاسیس گردید و درطول سالها فعالیت خود خدمات ارزنده ای را در تامین مواد مورد نیاز مراکز آزمایشگاهی ، بیمارستانها، واحدهای تولید دارو، لوازم بهداشتی و صنایع گوناکون با کیفیت و قیمت قابل رقابت ارائه نموده است .

این شرکت با تکیه بر سرمایه های انسانی خود و بهره گیری از کادر با تجربه ومتخصص  و بارویکردمشتری مداری، تولید محصولات منطبق بر استاندارد های ملی و بین المللی و پایبندی به اخلاق حرفه ای،  توانسته است علاوه بر تامین نیاز داخلی،بخشی از کالای خود را به خارج از کشور نیز صادر نماید.

 

در ذیل تنها به بخشی از مشتریان شرکت اشاره شده است که ضمن استفاده از محصولات شرکت، رضایت خود را نیز از آن اعلام نموده اند.

بیمارستانهای میلاد، بقیه الله، خاتم الانبیاء، مسیح دانشوری، گاندی، امام خمینی، لاله و...

داروسازی های تماد، داروپخش، ارسطو، پرند، زیست تخمیر،ژلاتین کپسول، فارابی، سرم سازی رازی و...

مراکز علمی و تحقیقاتی مرکز ملی لیزر ایران، پژوهشگاه صنعت نفت، سوخت راکتورهای هسته ای، اغلب دانشگاه های کشور و...

مراکز صنعتی پاکسان، گلتاش، ساینا، ایران تایر، کاغذ کسری، فولاد هرمزگان، چرم آرا، کویر جین، مرغ ماهان و اجداد زربال، کیتوتک، رویال تکوین صنعت، رنگارنگ اطلس، مجتمع صنعتی بعثت، رنگ موی کادوس و...

 

همچنین این شرکت با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگی های خود در سطح استان های کشور، توزیع محصولات خود را به صورت شبکه ی مویرگی نیز دنبال می نماید.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :